Dodaj artykuł

Ostatnie komentarze

 • Afirmacja miłościCudowna afirmacja i działa :-) (...)
  ~szczęściara
 • Zastosowanie radiestezjiTwierdzenie, że Radiestezja była znana już w starożytności jest nie prawdą i nadużyciem. Pojęcie Radiestezja znane jest dopiero od 1928 roku, a za jego twórcę uważa się francuskiego opata Bouly. Przedtem nikt(...)
  ~Tomasz Sitkowski
 • Prawo przyciągania cz.1 - wstępWitam :) Jestem tu dziś po raz pierwszy i ... zdaje się,że znalazłam się nieprzypadkowo na tej stronce właśnie. Odczuwam to w ten sposób, że cokolwiek człowiek szuka, to można dodać, że to coś dawno szuka j(...)
  ~Grażyna
 • Afirmacja radościNie umiem jej czytać.Za każdym razem ryczę,a łzy jak grochy.;(. Za dużo smutku we mnie.(...)
  ~Ilona
 • Afirmacja partneraNajważniejsze w życiu jest pozbycie się uzależnienia od opinii innych i nie pozwolić na czerpanie energii poprzez manipulację naszymi emocjami, co szczególnie widać w toksycznych związkach w których kobieta zos(...)
  ~agnes
SalonTajemnic.pl » Ezoteryka » Numerologia » Numerologia 9 - charakterystyka

Numerologia 9

Numerologia 9Szczęśliwe liczby: 4, 7, 9
Metal: żelazo
Kamień: diament
Znak zodiaku: baran
Dzień: wtorek
Kolor: czerwony
Planeta: mars
Sławne dziewiątki: Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa


Dziewiątka jest ostatnią liczbą, która znajduje się w numerologicznej skali wibracji urodzenia. Dziewiątki mogą pochwalić się wyjątkową dojrzałością na tle innych osób. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby. Pragną osiągać wysokie sukcesy w życiu. Posiadają mocno rozwinięto intuicję, dlatego często kierują się w życiu swoim wewnętrznym głosem. Nie przywiązują wielkiej wagi dla dóbr materialnych, zwracając przez to większą rolę na duchowy aspekt człowieka. Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Sumiennie wykonują swoje obowiązki w życiu.

Numerologiczne dziewiątki potrafią zaproponować korzystne i trafne rozwiązania. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas. W sytuacji zagrożenia zawsze znajdą wyjście. Ich dusza jest bardzo wrażliwa, przez co łatwo można je zranić. W towarzystwie ludzi czują się bardzo dobrze. Bardzo chętnie pomagają innym, kiedy pojawi się taka potrzeba. Uważnie obserwują wszystko, co dzieje się dookoła. Szybko nawiązują kontakty z ludźmi. Wywierają bardzo silny nacisk na społeczeństwo. Potrafią nie raz stanąć w obronie pokrzywdzonych.

Dziewiątki wyróżniają się silną empatią, która pozwala im wczuć się i zrozumieć problemy innych. Doskonale odróżniają dobro od zła. Ludzie z otoczenia postrzegają dziewiątki, jako osoby wyjątkowo ciepłe, mądre i pomocne. Zazwyczaj jednak nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych. Często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój. Uwielbiają ład i harmonię, dlatego mogą źle odbierać chaos panujący w ich życiu. Pragną, aby świat zmieniał się na lepsze, a życie stało się lekkie i przyjemne. Nie lubią, kiedy ktoś próbuje nimi manipulować.
Zobacz również:

Numerologia 9 » kariera zawodowa | Numerologia 9 » miłość

Ocena: 5.68 6 (głosów: 27)
Dodano: 19 Maja 2013, godz. 12:35
Najnowsze komentarze (1):
 • Fenddi (8 Czerwca 2013, godz. 20:48)

  ogólna charakterystyka - jak skóra zdjęta ze mnie!!! Absolutnie wszystko się zgadza!!!Jestem książkową dziewiątką, ale to czasem bywa wielkim obciążeniem!
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl