Dodaj artykuł

Ostatnie komentarze

 • Afirmacja pieniędzy i bogactwaNie chodzi tylko o czytanie afirmacji kilka razy dziennie i czekać aż pieniądze z nieba spadną, trzeba działać, myśleć pozytywnie i wtedy wszystko zacznie się zmieniać. Moje życie staje się coraz lepsze, dzi(...)
  ~Natalia
 • Afirmacja pieniędzy i bogactwaZastanawiam się nad jednym i mam pewien problem ponieważ jak maja się wypowiadane afirmacje z karmą. Może tu jest problem. Książkę SEKRET czytałam około 5 lat temu, faktycznie pewne sytuacje nazwijmy to umownie(...)
  ~Kasia8
 • Numerologia 33Ja jestem 33 który urodził się 03. 03. 1989r. o godzinie 3:30 :) Korzystając z numerologii pani Lobos stworzyłem swój portret numerologiczny i wyszło mi że mam więcej mistrzowskich cyfr. W dodatku w chińskim ho(...)
  ~Gebo418
 • Afirmacja pieniędzy i bogactwaMnie juz chyba nic nie pomoże:(..własnie straciłam pracę..:((...)
  ~saw
 • Afirmacja pieniędzy i bogactwaMinął rok jak stosuje afirmacje i nic. Chyba nie dla wszystkich działa(...)
  ~Kasia8
SalonTajemnic.pl » Ezoteryka » Numerologia » Numerologia 9 - charakterystyka

Numerologia 9

Numerologia 9Szczęśliwe liczby: 4, 7, 9
Metal: żelazo
Kamień: diament
Znak zodiaku: baran
Dzień: wtorek
Kolor: czerwony
Planeta: mars
Sławne dziewiątki: Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa


Dziewiątka jest ostatnią liczbą, która znajduje się w numerologicznej skali wibracji urodzenia. Dziewiątki mogą pochwalić się wyjątkową dojrzałością na tle innych osób. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby. Pragną osiągać wysokie sukcesy w życiu. Posiadają mocno rozwinięto intuicję, dlatego często kierują się w życiu swoim wewnętrznym głosem. Nie przywiązują wielkiej wagi dla dóbr materialnych, zwracając przez to większą rolę na duchowy aspekt człowieka. Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Sumiennie wykonują swoje obowiązki w życiu.

Numerologiczne dziewiątki potrafią zaproponować korzystne i trafne rozwiązania. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas. W sytuacji zagrożenia zawsze znajdą wyjście. Ich dusza jest bardzo wrażliwa, przez co łatwo można je zranić. W towarzystwie ludzi czują się bardzo dobrze. Bardzo chętnie pomagają innym, kiedy pojawi się taka potrzeba. Uważnie obserwują wszystko, co dzieje się dookoła. Szybko nawiązują kontakty z ludźmi. Wywierają bardzo silny nacisk na społeczeństwo. Potrafią nie raz stanąć w obronie pokrzywdzonych.

Dziewiątki wyróżniają się silną empatią, która pozwala im wczuć się i zrozumieć problemy innych. Doskonale odróżniają dobro od zła. Ludzie z otoczenia postrzegają dziewiątki, jako osoby wyjątkowo ciepłe, mądre i pomocne. Zazwyczaj jednak nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych. Często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój. Uwielbiają ład i harmonię, dlatego mogą źle odbierać chaos panujący w ich życiu. Pragną, aby świat zmieniał się na lepsze, a życie stało się lekkie i przyjemne. Nie lubią, kiedy ktoś próbuje nimi manipulować.
Zobacz również:

Numerologia 9 » kariera zawodowa | Numerologia 9 » miłość

Ocena: 5.67 6 (głosów: 26)
Dodano: 19 Maja 2013, godz. 12:35
Najnowsze komentarze (1):
 • Fenddi (8 Czerwca 2013, godz. 20:48)

  ogólna charakterystyka - jak skóra zdjęta ze mnie!!! Absolutnie wszystko się zgadza!!!Jestem książkową dziewiątką, ale to czasem bywa wielkim obciążeniem!
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl