Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus

Horoskop urodzeniowy » Sierpień

Lista horoskopów dla osób urodzonych w miesiącu "Sierpień":
1 Sierpnia

Osoby urodzone 1 sierpnia wykazują się wielką troską i zaangażowaniem w życie rodzinne. Często starają się włożyć wszelkie swoje starania, aby zapewnić swojej rodzinie dobrobyt. Nie raz to właśnie ona jest dla nich motywacją na zmianę pracy. To również osoby dość ambitne i solidne. S (...)

2 Sierpnia

Osoby urodzone 2 sierpnia wykazują się bardzo dużą przedsiębiorczością. Już w najmłodszych latach uczą się w jaki sposób zarabiać pieniądze. Chęć posiadania większych bogactw zaczyna narastać wraz z wiekiem. Często kształcą się w zawodach typowo materialnych i finansowych, jak np (...)

3 Sierpnia

Osoby urodzone 3 sierpnia bywają często niezdecydowane w swoim życiu. Zdarza im się, że spędzają wiele czasu nad podjęciem prostej decyzji. Zbyt częste stawianie siebie w sytuacji takich dylematów może przerodzić się nawet w nerwicę, dlatego takie osoby muszą dbać o swoją psychik (...)

4 Sierpnia

Osoby urodzone 4 sierpnia cechują się wielką chęcią osiągnięcia wysokich sukcesów w życiu. Zazwyczaj stawiają sobie wysoko wymagania, które nie przerażają ich. Uważają oni, że potrafią w życiu osiągnąć niemal wszystko. To także osoby dość zorganizowane, mające wewnętrzną samodyscyplin (...)

5 Sierpnia

Osoby urodzone 5 sierpnia potrafią być bardzo wygadane i otwarte na ludzi. Dobrze idzie im nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi. Posiadają nieprzeciętną osobowość i charyzmę, dzięki którym wywierają duży wpływ na osoby ze swojego otoczenia. To również osoby potrafiące wpłynąć na zmianę (...)

6 Sierpnia

Osoby urodzone 6 sierpnia mają bardzo wysoką odporność fizyczną i psychiczną. Większe problemy w życiu nie robią na nich wrażenia. Nawet, kiedy pogrążą się w wielkiej depresji i załamaniu, to potrafią wyjść z tego o własnych siłach. Czują w sobie wewnętrzną moc, która pozwala im (...)

7 Sierpnia

Osoby urodzone 7 sierpnia często mają swoje lepsze i gorsze dni. Praktycznie huśtawka nastrojów pojawia im się zupełnie bez powodu. Jednego dnia potrafią wręcz tryskać optymizmem i radością, a drugiego pojawia się w nich smutek i przygnębienie. Aby w przyszłości żyć w szczęściu i ra (...)

8 Sierpnia

Osoby urodzone 8 sierpnia dysponują bardzo silną charyzmą. Ich osobowość potrafi wywierać bardzo silny wpływ na ludzi. To osoby dość mocne psychicznie, które nie łatwo się załamują w życiu. Wykazują się stanowczością i wielką odwagą. Praktycznie nie wiedzą czym jest prawdziwy strach (...)

9 Sierpnia

Osoby urodzone 9 sierpnia wykazują się sporą walecznością i wiernością. Potrafią przeciwstawić czoło nawet największym problemom w życiu. Wykazują się przy tym wielką odwagą i zaangażowaniem. W przyszłości pragną zapewnić sobie i rodzinie stabilność majątkową. Potrafią być niezwykle w (...)

10 Sierpnia

Osoby urodzone 10 lipca na ogół nie mają powodów do większych narzekań w życiu. To urodzeni szczęściarze, którym towarzyszy mnóstwo szczęścia. W niektórych sprawach, rozwiązanie problemów wpada im do głowy w zupełnie niespodziewanych momentach. Nie brakuje im szalonych pomysłów, jak rów (...)

11 Sierpnia

Osoby urodzone 11 sierpnia pragną być w życiu niezależne. Już we wczesnym okresie, próbują zaplanować swoją dalszą przyszłość. Kiedy tylko pojawi się w ich życiu okazja dalekiego wyjazdu – nie wahają się, aby wyjechać. Pragną do swojego życia wprowadzić sporo zmian, które wybiją je (...)

12 Sierpnia

Osoby urodzone 12 sierpnia preferują wygodny tryb życia. Czasem są nadmiernie leniwe i ciężko jest im się zabrać za niektóre zadania. Bardzo rzadko podejmują w życiu ryzyko, preferując jednak nieco bezpieczniejsze kroki. Swoje lenistwo mogą zawdzięczać nie raz zbyt dużej ilości (...)

13 Sierpnia

Osoby urodzone 13 sierpnia z uwagi na pechowa 13 wcale nie muszą mieć w życiu pecha. To indywidualiści, którzy biorą na siebie dość sporo spraw, a z którymi całkiem dobrze sobie radzą. Często towarzyszy im wyjątkowe szczęście – wychodzą z najtrudniejszych kłopotów prawie bez szwanku. (...)

14 Sierpnia

Osoby urodzone 14 sierpnia są bardzo wrażliwe, czułe i delikatne. Łatwo można ich urazić i zniechęcić do wielu spraw. Często nie próbują się specjalnie rzucać w oczy, dlatego ich obecność jest czasem wręcz niezauważalna. Potrafią w towarzystwie znajomych milczeć przez długi czas, (...)

15 Sierpnia

Osoby urodzone 15 sierpnia wykazują się szczególną troską w stosunku do swoich bliskich. Praktycznie bardzo często martwią się, aby nie przytrafiła im się krzywda. To osoby bardzo przezorne, które w porę są w stanie wykryć zagrożenia w swoim życiu. Potrafią doskonale wyczuć nieprzyja (...)

16 Sierpnia

Osoby urodzone 16 sierpnia są życzliwi w stosunku do swojego otoczenia. To bardzo miłe i pogodne osoby, które cieszą się dobrym uznaniem. Często kierują się w życiu chęcią pomagania innym. Zazwyczaj taka pomoc daje im dużą satysfakcję. Dysponują dość silnym i odpornym charakterem. Częs (...)

17 Sierpnia

Osoby urodzone 17 sierpnia potrafią być bardzo zmysłowe i namiętne. Bardzo silnie przeżywają wszystkie emocje. To również osoby delikatne, które ciężko znoszą krytykę. Posiadają dobrą pamięć i niezawodną intuicję. W dokonywaniu wyborów często kierują się swoim przeczuciem, co nie ra (...)

18 Sierpnia

Osoby urodzone 18 sierpnia posiadają wysokie umiejętności organizacyjne. Praktycznie już w najmłodszych latach można u nich zaobserwować zdolności przedsiębiorcze. W przyszłości często interesuje ich prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Pieniądze odgrywają dla nich ważną r (...)

19 Sierpnia

Osoby urodzone 19 sierpnia wykazują się sporą odpowiedzialnością w powierzonych im zadaniach. Sumiennie starają się wykonywać swoje obowiązki, jak również nie dopuszczają do żadnych uchybień. To osoby bardzo punktualne, które prawie wcale się nie spóźniają. Potrafią dotrzymać słowa i c (...)

20 Sierpnia

Osoby urodzone 20 sierpnia są uparte i zawsze muszą postawić na swoim. Praktycznie nic ich nie zatrzyma w realizacji swoich marzeń. Często wyznaczają sobie sporo celów w życiu, które z powodzeniem osiągają. Mało kto jest w stanie wpłynąć na zmianę ich decyzji – to osoby uparte, któ (...)

21 Sierpnia

Osoby urodzone 21 sierpnia wykazują się sporym zamiłowaniem do tradycji. Praktycznie ciężko jest im się rozstawać z różnymi wzorcami z przeszłości. To również osoby, które dysponują bardzo silnie rozwiniętą intuicją. Zdarza się nawet, że dysponują zdolnościami paranormalnymi. Na og (...)

22 Sierpnia

Osoby urodzone 22 sierpnia nie lubią bałaganu w swoim życiu. Wysoko cenią sobie ład i harmonię. Często starają się uporządkować swoje sprawy według pewnej kolejności, co ma swoje plusy, jak również minusy. Osoby takie trzymają się pewnych schematów myślowych, od których ciężko jes (...)

23 Sierpnia

Osoby urodzone 23 sierpnia to wręcz artystyczne dusze, które są bardzo wrażliwe na piękno. Przepadają wręcz za harmonią i porządkiem. Preferują wiejski tryb życia z uwagi na zamiłowanie do natury i zwierząt. To również osoby z dobrym gustem, które znają się na modzie – potrafią odpowi (...)

24 Sierpnia

Osoby urodzone 24 sierpnia systematycznie i sumiennie wykonują wszystkie swoje obowiązki. Wykazują się przy tym punktualnością i niezwykłą pracowitością. To bardzo przedsiębiorcze i dobrze zorganizowane osoby, które potrafią w życiu osiągnąć naprawdę wiele. Ich osobowość bywa zmienna, jedna (...)

25 Sierpnia

Osoby urodzone 25 sierpnia wykazują się bardzo wysoką inteligencją. Posiadają analityczny, ścisły umysł, który dobrze radzi sobie z logiką. Często osoby te wykazują zainteresowanie matematyką lub fizyką. To również osoby dość uczciwe, które potrafią wykazać się honorem. Przeważnie n (...)

26 Sierpnia

Osoby urodzone 26 sierpnia potrafią być bardzo przyjacielskie i serdecznie. Cechują się niezwykłą wrażliwością na problemy innych. Potrafią zrozumieć niemal każdego, kto ma jakiś problem i chętnie wyciągnąć do niego swoją pomocną dłoń. To również osoby bardzo bystre i inteligentne, (...)

27 Sierpnia

Osoby urodzone 27 sierpnia potrafią być bardzo wytrwałe w swojej pracy. Prawie nigdy się nie poddają, a wszelkie powierzone im obowiązki starają się wykonywać bardzo sumiennie i dokładnie. Ich praca najczęściej przynosi im ogromną satysfakcję i spełnienie. Posiadają ściśle określon (...)

28 Sierpnia

Osoby urodzone 28 sierpnia mają wysokie poczucie swojej własnej godności. Należą do wnikliwych obserwatorów, którzy widzą wszystko, co się wokół nich dzieje. Czasem mogą sprawiać wrażenie osób zamkniętych i odizolowanych, ale najczęściej taki stan trwa dość krótko. W gruncie rzeczy to (...)

29 Sierpnia

Osoby urodzone 29 sierpnia wiedzą, czym jest prawdziwa praca. Praktycznie przez całe życie są w nieustannym ruchu, który praktycznie nie ma końca. Pracowitość to z pewnością ich wielki atut, dzięki któremu mogą osiągnąć w życiu same korzyści. Potrafią sumiennie i odpowiedzialnie (...)

30 Sierpnia

Osoby urodzone 30 sierpnia czasem zbyt przesadnie podchodzą do niektórych spraw w życiu. Potrafią wyolbrzymiać nawet najmniejsze problemy. Często zdarza im się być również zbyt krytycznie nastawionym do ludzi i życia. Muszą zatem przełamać swój wewnętrzny pesymizm i częstą niechę (...)

31 Sierpnia

Osoby urodzone 31 sierpnia posiadają łagodne usposobienie. Często zachowują się w sposób odpowiedzialny i rozważny. Nigdy nie działają pod wpływem chwili lub impulsu – zawsze każdy krok muszą sobie uważnie przemyśleć, aby nie popełnić żadnego błędu. Tym samym należą oni do osób ba (...)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl