Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus

Horoskop urodzeniowy » Luty

Lista horoskopów dla osób urodzonych w miesiącu "Luty":
1 Lutego

Osoby urodzone 1 lutego wykazują się wielką prawdomównością i ponadprzeciętnym intelektem. Wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu, gdyż posiadają również spore ambicje. Należą do osób zrównoważonych, których obecność potrafi wpłynąć pozytywnie na ludzi. Ich charakter jest przew (...)

2 Lutego

Osoby urodzone 2 lutego potrafią szanować wszystko, co mają. Cechują się bardzo dużym szacunkiem do ludzi, jak i całego otoczenia. Należą do osób zorganizowanych i odpowiedzialnych. Dysponują zdolnościami przywódczymi, przez co świetnie radzą sobie w zarządzaniu pracą zespołową. Mocno (...)

3 Lutego

Osoby urodzone 3 lutego to prawdziwi indywidualiści. Zazwyczaj liczą w życiu na siebie, nie oglądając się na innych. Często decydują się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, aby w przyszłości móc zarabiać na życie wyłącznie z własnej pracy. Dysponują rozwiniętą intuicją, (...)

4 Lutego

Osoby urodzone 4 lutego są bardzo żywe i energiczne. Charakteryzują się wyjątkową przedsiębiorczością i zorganizowaniem. Doskonale znają się na ludziach, przez co potrafią trafnie wyczuć ich emocje. Często posiadają wrażliwe dusze, które łatwo można skrzywdzić. Uwielbiają sztukę, (...)

5 Lutego

Osoby urodzone 5 lutego posiadają łagodny i miły charakter. Potrafią się zachowywać w towarzystwie ludzi. Często bywają bardzo uprzejmi i życzyli. Bardzo rzadko przeżywają jakiekolwiek problemy, gdyż potrafią się opanować przed nerwami. Należą do osób, które wytrwale dążą do realizacji (...)

6 Lutego

Osoby urodzone 6 lutego posiadają bardzo wrażliwe dusze. Łatwo można ich skrzywdzić przy pomocy słów. Mimo to dysponują bardzo silnym charakterem, który pomaga im przezwyciężyć wszelkie napotkane przeszkody. Zdarza im się jednak, że mają problemy z podjęciem właściwej decyzji, z uwagi (...)

7 Lutego

Osoby urodzone 7 lutego wykazują się wielką wiernością. Potrafią być silnie przywiązani do pewnych wzorców i tradycji z przeszłości. Podczas rozmowy są szczerzy i otwarci. Ich dusze przejawiają wysoką wrażliwość i delikatność. Należą do indywidualistów, którzy samodzielnie podejmują (...)

8 Lutego

Osoby urodzone 8 lutego potrafią być cierpliwi i wytrwali. Dysponują wysoką inteligencją oraz ponadprzeciętnym intelektem. Nie śpieszą się w życiu, ponieważ preferują lekki i spokojny tryb życia. Potrafią być bardzo przewidywalni i ostrożni. W małżeństwie starają się wprowadzić jak (...)

9 Lutego

Osoby urodzone 9 stycznia są bardzo wytrwałe i towarzyskie. Charakteryzują się wyjątkową wrażliwością na świat. Mimo, że lubią przebywać w towarzystwie ludzi, to są skłonni do samotności. Preferują aktywny i ruchliwy tryb życia, dlatego muszą wręcz uprawiać jakiś sport. Posiadają osob (...)

10 Lutego

Osoby urodzone 10 lutego to urodzeni marzyciele. Daleko przed siebie wybiegają swoimi myślami, często bujając w obłokach. Uwielbiają wręcz fantazjować i snuć plany na przyszłość. Zdarza im się, że czasami żyją w swoim wyimaginowanym świecie, sprawiając wrażenie ekscentryków. Uwie (...)

11 Lutego

Osoby urodzone 11 lutego doskonale radzą sobie w kontaktach z ludźmi. Lubią przemawiać wręcz do społeczeństwa, przez co w przyszłości mają szansę na karierę związaną z polityką. Mają również pociąg do najnowszych technologii. Zdarza im się często spędzać czas przy komputerze, który (...)

12 Lutego

Osoby urodzone 12 lutego wykazują się wielkim przywiązaniem do ludzi. Wywierają bardzo silny wpływ na swoich znajomych i szybko znajdują nowych przyjaciół. Dysponują otwartym i szerokim umysłem, który bardzo szybko przyswaja informacje. W życiu starają się być ostrożni i rozważni – z (...)

13 Lutego

Osoby urodzone 13 lutego są niezwykle ostrożne i uważne w życiu. Bardzo uważnie zwracają uwagę na wszystkie znaki z otoczenia. Zazwyczaj posiadają cele, do których dążą w życiu, jednak podczas dążenia do ich osiągnięcia, starają się wyłapać czyhające zagrożenia i w porę je wyeliminow (...)

14 Lutego

Osoby urodzone 14 lutego bywają bardzo nadpobudliwe i energiczne. Nie potrafią usiedzieć w miejscu, dlatego niemal ciągle muszą być w ruchu. Dysponują wysokim doświadczeniem i wiedzą. Potrafią wytrwale dążyć do realizacji wcześniej ustalonych celów. Nie lubią nagłych zmian. W środowi (...)

15 Lutego

Osoby urodzone 15 lutego charakteryzują się pewną niezwykłością i bardzo rozwiniętą intuicją. Mają doskonałe wyczucie nadchodzących kłopotów, których w porę unikają. Starają się być mili i uprzejmi w stosunku do ludzi. Zazwyczaj dysponują spokojnym charakterem, który wpływa pozytyw (...)

16 Lutego

Osoby urodzone 16 lutego należą do bardzo towarzyskich i miłych osób. Bywają bardzo wrażliwi na słowa innych, dlatego można ich łatwo skrzywdzić. Posiadają chłonny umysł, który szybko przyswaja wiedzę. Wykazują się również ponadprzeciętną pamięcią, dzięki czemu pamiętają o ważnych wyd (...)

17 Lutego

Osoby urodzone 17 lutego dążą w życiu do szczęścia i harmonii. Unikają niepotrzebnych kłopotów, z uwagi na ceniony przez nich spokój. Nie lubią nadmiernie ryzykować w życiu, preferując bardziej wygodny tryb życia. Muszą jednak uważać, aby nie wpaść w nadmierne lenistwo. Kiedy nat (...)

18 Lutego

Osoby urodzone 18 lutego uwielbiają pchać się przed publikę. Mają wewnętrzną potrzebę częstego przebywania w towarzystwie ludzi. Dobrze idzie im zagłębianie wiedzy. Ich umysł jest bardzo bystry i chłonny. Czasami zbyt bardzo angażują się w karierę zawodową, co może skutkować problema (...)

19 Lutego

Osoby urodzone 19 lutego pragną poszerzać swoją wiedzę za wszelką cenę. Bardzo szybko przyswajaj nowe informacje, które zbierają z otoczenia. Posiadają szerokie zainteresowania, ale najbardziej interesują ich zagadnienia naukowe. Potrafią być opanowani w sytuacjach tego wymagającyc (...)

20 Lutego

Osoby urodzone 20 lutego są bardzo miłe i dobre dla ludzi. Potrafią zrozumieć potrzebujące osoby i wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Żyją zazwyczaj w zgodzie z prawem i w harmonii z otoczeniem. Kierują się sprawiedliwymi działaniami i za wszelką cenę dążą do osiągnięcia swoich celów. Mogą być (...)

21 Lutego

Osoby urodzone 21 lutego należą do bardzo dowcipnych i zabawnych. Z natury są spokojni i opanowani, chociaż zdarza im się, że wybuchają swoim charakterem. Potrafią być szarmanccy i romantyczni. Muszą natomiast uważać na zbyt dużą zarozumiałość, która może być źródłem wielu problemów w życi (...)

22 Lutego

Osoby urodzone 22 lutego wykazują wysoką wrażliwość na świat. Potrafią wczuć się w problemy innych i w pełni ich zrozumieć. Mogą dochować tajemnicy, dlatego znajomi często zdradzają im swoje sekrety. Bywają bardzo szczerzy i otwarci. Zazwyczaj są to osoby pogodne i dobroduszne, k (...)

23 Lutego

Osoby urodzone 23 lutego zachowują szczególną ostrożność w życiu. Nie lubią podejmować zbędnego ryzyka, dlatego wielokrotnie muszą przed wyborem starają się w porę wyłapać wszelkie czyhające problemy. Czasami bywają jednak zbyt obojętne, dlatego nie chce im się narzucać na siłę sw (...)

24 Lutego

Osoby urodzone 24 lutego potrafią być bardzo życzliwe i uprzejme. Istnieje u nich wysoka szansa, aby w przyszłości stać się zaufanym i wiernym przyjacielem. Często potrafią poświęcić niemal wszystko w niesieniu pomocy swoim bliskim. Posiadają bardzo wrażliwą duszę, dzięki czemu dy (...)

25 Lutego

Osoby urodzone 25 lutego bywają na ogół opanowane i zdyscyplinowane. Emanuje od nich niesamowity spokój i energia witalna. Szczególnie chętnie są zapraszani na różne spotkania i wydarzenia, gdzie mają większy kontakt z ludźmi. Doskonale radzą sobie niemal w każdej sytuacji. W dążeniu do (...)

26 Lutego

Osoby urodzone 26 lutego potrafią doceniać piękno tego świata. Niczym artyści dysponują oni bardzo wrażliwą i delikatną osobowością. Uwielbiają wiejski tryb życia, z uwagi na zamiłowanie do przyrody. Kochają zwierzęta i często decydują się na ich posiadanie w swoim domu. Piękno potra (...)

27 Lutego

Osoby urodzone 27 lutego potrafią wiernie służyć swoim ideałom. Należą do osób, które mają wszystko poukładane w głowie – ich cele zazwyczaj pochodzą nawet z samego dzieciństwa. Z natury należą do osób wyjątkowo wrażliwych i czułych. Łatwo można ich zranić, dlatego nie tolerują agr (...)

28 Lutego

Osoby urodzone 28 lutego to prawdziwi romantycy. Mocno przeżywają wszelkie namiętności w partnerstwie. Nie potrafią usiedzieć spokojnie w domu, dlatego wielokrotnie decydują się na aktywny tryb życia. Często szukają odskoczni w życiu, aby dodać do niego trochę kolorów. Chętnie decydu (...)

29 Lutego

Osoby urodzone 29 lutego cechują się silną intuicją. Praktycznie dzięki niej potrafią w życiu dokonywać trafnych i udanych wyborów. Kierując się swoim wnętrzem mogą osiągnąć więcej, niż im się wydaje. Wysoko rozwinięta intuicja może skutkować nawet zdolnościami paranormalnymi. Nie pr (...)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl