Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus

Horoskop urodzeniowy » Kwiecień

Lista horoskopów dla osób urodzonych w miesiącu "Kwiecień":
1 Kwietnia

Osoby urodzone 1 kwietnia są z natury bardzo zabawne i mają ogromna poczucie humoru. Nic dziwnego, w końcu przyszły na świat w Prima Aprilis, a co mówi chyba już samo za siebie. Ludzie tacy potrafią się śmiać ze wszystkiego, co według nich jest zabawne. Mogą się śmiać nawet z siebie (...)

2 Kwietnia

Osoby urodzone 2 kwietnia to prawdziwe rekiny biznesu. Jeżeli urodziłeś/aś się tego dnia, to posiadasz duże zdolności w kierowaniu przedsiębiorstwem i sprawnie zarządzasz zasobami ludzkimi. Masz niezwykle silny charakter, dzięki czemu nawet z najtrudniejszej sytuacji możesz wyjść zwyc (...)

3 Kwietnia

Osoby urodzone 3 kwietnia posiadają bardzo wrażliwe dusze. Łatwo można ich urazić, dlatego należy postępować z nimi bardzo delikatnie. Jeśli urodziłeś/aś się w tym dniu, to lubisz bardzo głęboko rozmyślać o różnorodnych sprawach związanych z uczuciami. Często myślisz jaki jest se (...)

4 Kwietnia

Osoby urodzone 4 kwietnia bywają bardzo uparci i zdecydowani. Jeżeli urodziłeś/aś się w tym dniu, to uwielbiasz działać i być stale w ruchu. Nie możesz usiedzieć na miejscu, bo ciągle musisz coś robić. Jesteś bardzo energiczną osobą. Nigdy nie zostawiasz sobie czegoś na później, bo za (...)

5 Kwietnia

Osoby urodzone 5 kwietnia są pracowite i swoje zadania wykonują bardzo konsekwentnie. Dobrze czują się też, jako mówcy, ponieważ lubią jak się ich słucha. Ludzie tacy mają często bardzo ognisty temperament, dzięki któremu nie czekają aż samo się coś wydarzy lub samo przyjdzie, a dzia (...)

6 Kwietnia

Osoby urodzone 6 kwietnia bardzo lubią obdarowywać innych prezentami. Jeśli by mogły, to robiłyby to codziennie przez cały rok. Są to głównie ludzie delikatni oraz subtelni, którzy często obdarzeni są zdolnościami artystycznymi. Z powodzeniem mogą brać udział w wszelkich castingach na a (...)

7 Kwietnia

Osoby urodzone 7 kwietnia bardzo wysoko cenią swoje życie rodzinne. Jeżeli urodziłaś/eś się tego dnia, to z pewnością wiesz, czym jest prawdziwa miłość. Kochasz swoich bliskich i jesteś w stanie zrobić dla nich wszystko. Dzięki temu jesteś powszechnie lubiany/a i szanowany/a. Nadzieja nigdy (...)

8 Kwietnia

Osoby urodzone 8 kwietnia wykazują się wielką wrażliwością na świat. Wiedzą czym jest prawdziwa miłość, dlatego potrafią kochać całym sercem. Jeżeli urodziłeś/aś się w danym dniu, to potrafisz szczerze i namiętnie kochać i dzięki temu przezwyciężać wszelkie trudności w związku. Głó (...)

9 Kwietnia

Osoby urodzone 9 kwietnia potrafią być niezwykle namiętne i czułe. Należą do ludzi wyjątkowo ambitnych, którzy wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu. Jeśli urodziłeś/aś się 9 kwietnia, to często w Twojej głowie przejawia się wiele różnorodnych pomysłów na dany temat. Aby je zre (...)

10 Kwietnia

Osoby urodzone 10 kwietnia z natury są pogodne i zawsze uśmiechnięte. Mają zwykle wielu przyjaciół, którzy je popierają w każdej sytuacji. Osoby takie są bardzo wrażliwe, przez co łatwo można je zranić, szczególnie w miłości. Ludzie urodzeni w tym dniu muszą coś ciągle robić, poni (...)

11 Kwietnia

Osoby urodzone 11 kwietnia to prawdziwi romantycy i uwodziciele serc. Potrafią rozpalić serca niemal każdej osobie. Wywierają przy tym bardzo mocny wpływ na otoczenie. Jeżeli urodziłeś/aś się 11 kwietnia, to dość często się zakochujesz i nie jest to zwykle jakaś wielka miłość, tylko (...)

12 Kwietnia

Osoby urodzone 12 kwietnia posiadają wyraźnie sprecyzowane cele w życiu. Zazwyczaj na początku mogą być niezdecydowani, co pragną w życiu robić, jednak z czasem odnajdują swoje prawdziwe powołanie, które da im sporo radości i satysfakcji w życiu. Jeśli urodziłeś/aś się 12 kwietnia, (...)

13 Kwietnia

Osoby urodzone 13 kwietnia uwielbiają żyć w harmonii i w jednym miejscu wśród tych samych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ nie lubisz żadnych zmian – mają zatem silnie przywiązanie do otoczenia. Wolisz żyć tak, jak żyłeś/aś do tej pory. Jeżeli jednak już zmiany są konieczne, to p (...)

14 Kwietnia

Osoby urodzone 14 kwietnia świetnie wyjaśniają różnego rodzaju sprawy. Mogą nawet zostać detektywami i na pewno dobrze będą się czuły w tej roli. Ludzie tacy mają bardzo silny charakter, który przewyższa wielu innych, chociaż z uwagi na swój znak zodiaku bywają również wrażliwi, a nawet (...)

15 Kwietnia

Osoby urodzone 15 kwietnia dysponują nieprzeciętną siłą wewnętrzną, która pozwala im przetrwać w wielu, trudnych warunkach. Jeżeli urodziłeś/aś się w dniu 15 kwietnia, to masz szansę na to, aby nawet nieoczekiwanie stać się kimś wyjątkowym i sławnym. Nawet o tym nie będziesz wiedzi (...)

16 Kwietnia

Osoby urodzone 16 kwietnia posiadają bardzo silną osobowość. Potrafią wywierać mocny wpływ na ludzi, dlatego są świetnymi dyplomatami i mediatorami. Jeśli urodziłeś/aś się 16 kwietnia, to jesteś osobą, która lubi rządzić i kierować innymi. Wysokie stanowiska pragniesz osiągnąć tak bardzo (...)

17 Kwietnia

Osoby urodzone 17 kwietnia posiadają bardzo wrażliwą i delikatną duszę. Wykazują spore zamiłowanie do świata i szanują swoje otoczenie. Jeżeli urodziłeś/aś się w dniu 17 kwietnia, to wręcz kochasz naturę. Z powodzeniem możesz być zapalonym ekologiem. Gdybyś mógł/mogła, to z chęcią zamieszka (...)

18 Kwietnia

Osoby urodzone 18 kwietnia uwielbiają wolność - cenią ją i cieszą się życiem jak tylko mogą. Ludzie urodzeni w tym dniu często poświęcają się dla dobra innych. Jest to naprawdę bardzo pozytywna cecha charakteru. Bywają takie osoby impulsywne jeśli zostaną do tego zmuszone. Ludzie (...)

19 Kwietnia

Osoby urodzone 19 kwietnia bywają bardzo silne w życiu. Potrafią przetrwać nawet najtrudniejsze próby, z uwagi na swoją wewnętrzną siłę, o której istnieniu czasem nawet nie zdają sobie sprawy. Jeżeli urodziłeś/aś się 19 kwietnia, to jesteś pewną siebie osobą, która wierzy w swoje umiej (...)

20 Kwietnia

Osoby urodzone 20 kwietnia wiedzą czy jest prawdziwa praca. Praktycznie całe życie muszą coś robić, gdyż w przeciwnym razie czują się niepotrzebni i odrzuceni. Jeśli urodziłeś/aś się w dniu 20 kwietnia, to wytrwale walczysz z przeciwnościami losu, z którymi zawsze wygrywasz! Staw (...)

21 Kwietnia

Osoby urodzone 21 kwietnia nadawać się mogą na polityków, ponieważ posiadają zdolności dyplomatyczne. Ze swej natury jesteś osobą poważną, która wie czego chce. Łatwo się z Toba współpracuje i na ogół jesteś lubiany/a. Jesteś uległy/a, czasami nawet aż za bardzo, przez co inni mogą Ci (...)

22 Kwietnia

Osoby urodzone 22 kwietnia bywają czasem rozproszone i niezdecydowane w życiu. Często towarzyszy im chaos, który starają się przezwyciężyć. Jeżeli urodziłeś/aś się 22 kwietnia, to jesteś typowym spóźnialskim. Umawiasz się na daną godzinę, a spóźniasz się jak zwykle. Może to wynika (...)

23 Kwietnia

Osoby urodzone 23 kwietnia posiadają rozległą wiedzę niemal na każdy temat. Dzięki temu potrafią doskonale porozumieć się z ludźmi na każdy temat. Jeśli urodziłeś/aś się w dniu 23 kwietnia, to można Cię nazwać niemal encyklopedią, która ciągle zwiększa swoje zasoby wiedzy. Wiesz b (...)

24 Kwietnia

Osoby urodzone 24 kwietnia są uczuciowe i tego samego oczekują od swego otoczenia. Lubią postępować spontanicznie, ponieważ nie lubią nic planować, chyba, że jest to coś poważniejszego, np. długa wycieczka wakacyjna. Osoby urodzone w tym dniu czasami są dość impulsywne i agresywne, a (...)

25 Kwietnia

Osoby urodzone 25 kwietnia dysponują nieprzeciętną ambicją. Wysoko stawiają sobie cele w życiu, często osiągając je mimo trudności. Jeżeli urodziłeś/as się 25 kwietnia, to jesteś szeroko utalentowany/a i sam/a o tym możesz nie wiedzieć. Dzięki swojej zaradności i talentu, możesz (...)

26 Kwietnia

Osoby urodzone 26 kwietnia uwielbiają wręcz towarzystwo ludzi. Przebywanie wśród najbliższych pozwala daje im nie tylko sporo radości, ale pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Jeśli urodziłeś/aś się w dniu 26 kwiecień, to jesteś urodzonym poliglotą. Doskonale czujesz się w spr (...)

27 Kwietnia

Osoby urodzone 27 kwietnia uwielbiają podróżować i poznawać zagraniczne cywilizacje. Lubisz wszystko to, co jest zagraniczne i dlatego tak podróżujesz. Można powiedzieć, że masz to już we krwi. Osoby takie z powodzeniem mogą zostać zawodowymi podróżnikami, ponieważ pracę połączą z (...)

28 Kwietnia

Osoby urodzone 28 kwietnia są bardzo wrażliwe i czułe. Często dostrzegają to, czego inni nie są w stanie dojrzeć. Dysponują przy tym świetną intuicją, która nigdy ich nie zawiedzie. Jeżeli urodziłeś/aś się 28 kwietnia, to jesteś uzdolniony/a plastycznie. Potrafisz namalować niesamo (...)

29 Kwietnia

Osoby urodzone 29 kwietnia należą do osób opanowanych i spokojnych. Wielokrotnie potrafią ostudzić czyjeś napięte emocje. Jeśli urodziłeś/aś się 29 kwietnia, to nie lubisz ludzi, którzy są nieszczerzy w odniesieniu do Ciebie. Jeżeli dają Ci kłamliwe komplementy, to Ty od razu to wy (...)

30 Kwietnia

Osoby urodzone 30 kwietnia są bardzo pewne siebie. Zazwyczaj bywają zdecydowane w życiu, a ich cele są jasne i sprecyzowane. Jeżeli urodziłeś/aś się 30 kwietnia, to jesteś również osobą rozważną i pokojowo nastawioną do świata. Doskonale znasz swoja wartość i nie przejmujesz się zd (...)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl