Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop urodzeniowy 10 GrudniaRaczej zgodny, na rutyne nie mozna narzekac. Dodalabym ryzyko, adrenaline, dazenie do poglebiania wiedzy w roznych dziedzinach - rozlegle, wszechstronne zainteresowania, co nieraz jest klopotliwe w wyznaczeniu celu na na(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop partnerski: Panna - RybyRozumiem Kingo, że Twój partner to panna. Muszę powiedzieć, że to bardzo ciekawe, bo ja, jako panna, tworzę związek z panem rybą i to co opisałaś o swojej pannie dokładnie toczka w toczkę pasuje do mojego pan(...)
  ~kot
 • Horoskop partnerski: Lew - PannaJestem zodiakalną panną z ostatniej dekady, miałam partnera lwa i nadal za nim tęsknię. Związek niezwykle namiętny i rewelacyjny w łóżku, iskrzy jak diabli. Lew bardzo stabilny zarówno w poglądach jak i dzia(...)
  ~kot
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Z terminem horoskop urodzeniowy można się dość często spotkać, ponieważ dotyczy on urodzin poszczególnych osób. Horoskop ten wyjaśnia jaki jest człowiek, który urodził się w danym dniu i w danym miesiącu. Często zdarza się również tak, że horoskopy urodzeniowe takie opisują w jaki sposób postępują ludzie, którzy urodzili się w konkretnym dniu danego miesiąca. Jeżeli ktoś ciekaw będzie tego, czego może się o sobie dowiedzieć, otwiera książkę z horoskopem urodzeniowym, odnajduje swoją datę urodzenia i następnie czyta o sobie wiele ciekawych rzeczy. Wart wspomnieć, że tego typu horoskopy sprawdzają się niezwykle często i dlatego też cieszą się tak dużą popularnością wśród ludzi obu płci. Zaletą Naszego serwisu "SalonTajemnic.pl" jest możliwość sprawdzenia horoskopu pod każdy dzień miesiąca, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wybrany przez Ciebie dzień urodzenia.

Wybierz miesiąc urodzenia:

W horoskopie urodzeniowym zawarte mogą być też wiadomości dotyczące wyboru najlepszego partnera dla siebie, ale szerzej wyjaśnione jest to w horoskopie partnerskim. Dzięki tego rodzaju horoskopowi człowiek może odkryć w sobie dotąd nieodkryte przez siebie własne zdolności, co prowadzić może do jego samorozwoju i tym samym większej wiary w siebie i swoje możliwości. Można śmiało stwierdzić, że w takim horoskopie wyjaśnione jest to, w jaki sposób data urodzenia wpływa na życie poszczególnego człowieka.

Wiele źródeł podaje, że horoskop urodzeniowy jest tak jakby mapą wszechświata w dacie urodzenia danej jednostki ludzkiej. Taki horoskop jest jeszcze bardziej trafny, jeśli poda się nie tylko dokładną datę swoich urodzin, ale także ich godzinę. Wtedy horoskop może być trafny w stu procentach. Jeżeli jednak ktoś nie pamięta konkretnej godziny swoich urodzin, data oczywiście wystarcza, a horoskop ma szansę być dość dokładny, więc nie ma się czego obawiać w przypadku, gdy zapomni się godziny własnych narodzin, ponieważ najważniejszy jest dzień i miesiąc urodzin.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 20)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl