Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Z terminem horoskop urodzeniowy można się dość często spotkać, ponieważ dotyczy on urodzin poszczególnych osób. Horoskop ten wyjaśnia jaki jest człowiek, który urodził się w danym dniu i w danym miesiącu. Często zdarza się również tak, że horoskopy urodzeniowe takie opisują w jaki sposób postępują ludzie, którzy urodzili się w konkretnym dniu danego miesiąca. Jeżeli ktoś ciekaw będzie tego, czego może się o sobie dowiedzieć, otwiera książkę z horoskopem urodzeniowym, odnajduje swoją datę urodzenia i następnie czyta o sobie wiele ciekawych rzeczy. Wart wspomnieć, że tego typu horoskopy sprawdzają się niezwykle często i dlatego też cieszą się tak dużą popularnością wśród ludzi obu płci. Zaletą Naszego serwisu "SalonTajemnic.pl" jest możliwość sprawdzenia horoskopu pod każdy dzień miesiąca, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wybrany przez Ciebie dzień urodzenia.

Wybierz miesiąc urodzenia:

W horoskopie urodzeniowym zawarte mogą być też wiadomości dotyczące wyboru najlepszego partnera dla siebie, ale szerzej wyjaśnione jest to w horoskopie partnerskim. Dzięki tego rodzaju horoskopowi człowiek może odkryć w sobie dotąd nieodkryte przez siebie własne zdolności, co prowadzić może do jego samorozwoju i tym samym większej wiary w siebie i swoje możliwości. Można śmiało stwierdzić, że w takim horoskopie wyjaśnione jest to, w jaki sposób data urodzenia wpływa na życie poszczególnego człowieka.

Wiele źródeł podaje, że horoskop urodzeniowy jest tak jakby mapą wszechświata w dacie urodzenia danej jednostki ludzkiej. Taki horoskop jest jeszcze bardziej trafny, jeśli poda się nie tylko dokładną datę swoich urodzin, ale także ich godzinę. Wtedy horoskop może być trafny w stu procentach. Jeżeli jednak ktoś nie pamięta konkretnej godziny swoich urodzin, data oczywiście wystarcza, a horoskop ma szansę być dość dokładny, więc nie ma się czego obawiać w przypadku, gdy zapomni się godziny własnych narodzin, ponieważ najważniejszy jest dzień i miesiąc urodzin.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 20)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl