Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop partnerski: Skorpion - RybyJa ryba, partner skorpion...prawie 3 lata w związku i pierwszy raz oboje czujemy się w nim wolni, zrozumienie, pasja, przyjaźń, poświęcenie to główne elementy w naszym związku, spełniamy się oboje. Widać nie (...)
  ~baha
 • Horoskop miłosny: StrzelecZgadzam się, horoskop bardzo trafny, we wszystkim, niby mają szczęście, ale okazuje się, że ani nie ma szczęscia ani w pracy, ani w finansach a w miłości - to pasmo porażek. (...)
  ~KS
 • Znak zodiaku BykNiewiarygodne, ale wszystko się zgadza. Tak jakby to był opis właśnie mojej osoby. Zadziwiające , że cechy naszego otrzymujemy w okresie naszych urodzin.(...)
  ~Lucyna
 • Horoskop urodzeniowy 6 Grudniau mnie też nic a nic się nie zgadza... nie oglądam sportu, na sportowcach wiem tyle, co mówią czasem w tv. Aktywne spędzanie czasu ? Czasami... (...)
  ~Be
 • Horoskop urodzeniowy 18 Lipcazgadza się to, że nie umiemy pracować zespołowo, jesteśmy mega indywidualistami... niestety po ukończonym projekcie zwykle jestem tak wyczerpana, że muszę brać kilka dni wolnego :) (...)
  ~ja :)
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Z terminem horoskop urodzeniowy można się dość często spotkać, ponieważ dotyczy on urodzin poszczególnych osób. Horoskop ten wyjaśnia jaki jest człowiek, który urodził się w danym dniu i w danym miesiącu. Często zdarza się również tak, że horoskopy urodzeniowe takie opisują w jaki sposób postępują ludzie, którzy urodzili się w konkretnym dniu danego miesiąca. Jeżeli ktoś ciekaw będzie tego, czego może się o sobie dowiedzieć, otwiera książkę z horoskopem urodzeniowym, odnajduje swoją datę urodzenia i następnie czyta o sobie wiele ciekawych rzeczy. Wart wspomnieć, że tego typu horoskopy sprawdzają się niezwykle często i dlatego też cieszą się tak dużą popularnością wśród ludzi obu płci. Zaletą Naszego serwisu "SalonTajemnic.pl" jest możliwość sprawdzenia horoskopu pod każdy dzień miesiąca, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wybrany przez Ciebie dzień urodzenia.

Wybierz miesiąc urodzenia:

W horoskopie urodzeniowym zawarte mogą być też wiadomości dotyczące wyboru najlepszego partnera dla siebie, ale szerzej wyjaśnione jest to w horoskopie partnerskim. Dzięki tego rodzaju horoskopowi człowiek może odkryć w sobie dotąd nieodkryte przez siebie własne zdolności, co prowadzić może do jego samorozwoju i tym samym większej wiary w siebie i swoje możliwości. Można śmiało stwierdzić, że w takim horoskopie wyjaśnione jest to, w jaki sposób data urodzenia wpływa na życie poszczególnego człowieka.

Wiele źródeł podaje, że horoskop urodzeniowy jest tak jakby mapą wszechświata w dacie urodzenia danej jednostki ludzkiej. Taki horoskop jest jeszcze bardziej trafny, jeśli poda się nie tylko dokładną datę swoich urodzin, ale także ich godzinę. Wtedy horoskop może być trafny w stu procentach. Jeżeli jednak ktoś nie pamięta konkretnej godziny swoich urodzin, data oczywiście wystarcza, a horoskop ma szansę być dość dokładny, więc nie ma się czego obawiać w przypadku, gdy zapomni się godziny własnych narodzin, ponieważ najważniejszy jest dzień i miesiąc urodzin.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 20)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl