Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop urodzeniowy 21 WrześniaA moja intuicja nigdy mnie nie zawiodła,,nieraz mam wrażenie że,,,, ktoś mi podpowiada ,,,, lubię rozmawiać z duchami,,, i Man napady odizolowania się od ludzi ,,, a szczególnie.... Jedynaczki tak mają ,,i walcz(...)
  ~Marzenka
 • Horoskop partnerski: Strzelec - Rybyjestem Rybą, zakochałam się 2 razy w Strzelacach, obłęd, cudownie, ale wyczerpująco psychicznie(...)
  ~ada
 • Horoskop urodzeniowy 9 SierpniaMój tygrysek jest bardzo waleczny,drapie i gryzie przy tym,nie umiałabym bez niego żyć,zawsze wyjdzie na swoje.(...)
  ~raczek
 • Horoskop partnerski: Skorpion - WodnikOpis częściowo pokrywa się z moją sytuacją w małżeństwie. Mimo iż czasem wydaje nam się, że jesteśmy niczym ogień i woda, to dobrze jest nam razem :)(...)
  ~Sandra
 • Horoskop tygodniowy - LewCiekawe czemu w horoskopie tygodniowym dla Lwa napisano co przyniesie on Bykom(...)
  ~bożena
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Z terminem horoskop urodzeniowy można się dość często spotkać, ponieważ dotyczy on urodzin poszczególnych osób. Horoskop ten wyjaśnia jaki jest człowiek, który urodził się w danym dniu i w danym miesiącu. Często zdarza się również tak, że horoskopy urodzeniowe takie opisują w jaki sposób postępują ludzie, którzy urodzili się w konkretnym dniu danego miesiąca. Jeżeli ktoś ciekaw będzie tego, czego może się o sobie dowiedzieć, otwiera książkę z horoskopem urodzeniowym, odnajduje swoją datę urodzenia i następnie czyta o sobie wiele ciekawych rzeczy. Wart wspomnieć, że tego typu horoskopy sprawdzają się niezwykle często i dlatego też cieszą się tak dużą popularnością wśród ludzi obu płci. Zaletą Naszego serwisu "SalonTajemnic.pl" jest możliwość sprawdzenia horoskopu pod każdy dzień miesiąca, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wybrany przez Ciebie dzień urodzenia.

Wybierz miesiąc urodzenia:

W horoskopie urodzeniowym zawarte mogą być też wiadomości dotyczące wyboru najlepszego partnera dla siebie, ale szerzej wyjaśnione jest to w horoskopie partnerskim. Dzięki tego rodzaju horoskopowi człowiek może odkryć w sobie dotąd nieodkryte przez siebie własne zdolności, co prowadzić może do jego samorozwoju i tym samym większej wiary w siebie i swoje możliwości. Można śmiało stwierdzić, że w takim horoskopie wyjaśnione jest to, w jaki sposób data urodzenia wpływa na życie poszczególnego człowieka.

Wiele źródeł podaje, że horoskop urodzeniowy jest tak jakby mapą wszechświata w dacie urodzenia danej jednostki ludzkiej. Taki horoskop jest jeszcze bardziej trafny, jeśli poda się nie tylko dokładną datę swoich urodzin, ale także ich godzinę. Wtedy horoskop może być trafny w stu procentach. Jeżeli jednak ktoś nie pamięta konkretnej godziny swoich urodzin, data oczywiście wystarcza, a horoskop ma szansę być dość dokładny, więc nie ma się czego obawiać w przypadku, gdy zapomni się godziny własnych narodzin, ponieważ najważniejszy jest dzień i miesiąc urodzin.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 20)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl