Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop partnerski: Skorpion - RybyJa ryba, partner skorpion...prawie 3 lata w związku i pierwszy raz oboje czujemy się w nim wolni, zrozumienie, pasja, przyjaźń, poświęcenie to główne elementy w naszym związku, spełniamy się oboje. Widać nie (...)
  ~baha
 • Horoskop miłosny: StrzelecZgadzam się, horoskop bardzo trafny, we wszystkim, niby mają szczęście, ale okazuje się, że ani nie ma szczęscia ani w pracy, ani w finansach a w miłości - to pasmo porażek. (...)
  ~KS
 • Znak zodiaku BykNiewiarygodne, ale wszystko się zgadza. Tak jakby to był opis właśnie mojej osoby. Zadziwiające , że cechy naszego otrzymujemy w okresie naszych urodzin.(...)
  ~Lucyna
 • Horoskop urodzeniowy 6 Grudniau mnie też nic a nic się nie zgadza... nie oglądam sportu, na sportowcach wiem tyle, co mówią czasem w tv. Aktywne spędzanie czasu ? Czasami... (...)
  ~Be
 • Horoskop urodzeniowy 18 Lipcazgadza się to, że nie umiemy pracować zespołowo, jesteśmy mega indywidualistami... niestety po ukończonym projekcie zwykle jestem tak wyczerpana, że muszę brać kilka dni wolnego :) (...)
  ~ja :)
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Powszechnie w horoskopach tygodniowych zawarte są informacje, które dotyczą zagadnień poszczególnych znaków zodiaku w ciągu jednego tygodnia. Jeśli ktoś chce wiedzieć co się będzie działo w najbliższym tygodniu, to wystarczy, że wybierze z poniższej listy swój znak zodiaku, aby przeczytać prognozę na tydzień. Jest to horoskop ogólny, który dotyczy wszystkich zagadnień. Jeśli chcesz przeczytać bardziej szczegółowy horoskop, wówczas zapraszam do miesięcznego lub rocznego.

W horoskopie tygodniowym można znaleźć informacje z zakresu zdrowia, miłości, finansów czy też innych istotnych zagadnień, które interesują wiele osób. Prognoza na cały tydzień pisana jest w oparciu na interpretacji z kart tarota i anielskich. Mamy nadzieję, że zawarte w nich informacje okażą się cennym wskazówkami. W każdą niedzielę publikujemy horoskop na przyszły tydzień!

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć :

Zazwyczaj horoskopy tego rodzaju tworzone są jak już wcześniej wspomniano na podstawie konstelacji gwiazd, które decydują o tym, co będzie wpływało na życie ludzi spod konkretnych znaków zodiaku. W Naszym serwisie, horoskop tygodniowy opiera się na wróżbie z odpowiednich kart, które mają na celu wskazać drogę osobom dla poszczególnych znaków zodiaku.

Często takie horoskopy się sprawdzają, ponieważ przewidują one sytuacje tylko w ciągu najbliższego tygodnia. Pomagają one człowiekowi w podejmowaniu decyzji, bo nieczęsto jest tak, że ktoś od razu potrafi wybrać właściwą drogę. Dlatego też powstał horoskop tygodniowy, który jest dość precyzyjny. Zatem jeżeli dana jednostka ludzka ma jakikolwiek problem z podjęciem właściwej dla siebie decyzji i chciałaby jakiejś pomocy, wtedy może zajrzeć do takiego horoskopu. Ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszym świecie z tego typu pomocy korzysta prawie każdy człowiek, mimo że może się nawet do tego przyznawać, ale jest to jednak zupełnie normalne.

Ocena: 5.25 6 (głosów: 58)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl