Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Powszechnie w horoskopach tygodniowych zawarte są informacje, które dotyczą zagadnień poszczególnych znaków zodiaku w ciągu jednego tygodnia. Jeśli ktoś chce wiedzieć co się będzie działo w najbliższym tygodniu, to wystarczy, że wybierze z poniższej listy swój znak zodiaku, aby przeczytać prognozę na tydzień. Jest to horoskop ogólny, który dotyczy wszystkich zagadnień. Jeśli chcesz przeczytać bardziej szczegółowy horoskop, wówczas zapraszam do miesięcznego lub rocznego.

W horoskopie tygodniowym można znaleźć informacje z zakresu zdrowia, miłości, finansów czy też innych istotnych zagadnień, które interesują wiele osób. Prognoza na cały tydzień pisana jest w oparciu na interpretacji z kart tarota i anielskich. Mamy nadzieję, że zawarte w nich informacje okażą się cennym wskazówkami. W każdą niedzielę publikujemy horoskop na przyszły tydzień!

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć :

Zazwyczaj horoskopy tego rodzaju tworzone są jak już wcześniej wspomniano na podstawie konstelacji gwiazd, które decydują o tym, co będzie wpływało na życie ludzi spod konkretnych znaków zodiaku. W Naszym serwisie, horoskop tygodniowy opiera się na wróżbie z odpowiednich kart, które mają na celu wskazać drogę osobom dla poszczególnych znaków zodiaku.

Często takie horoskopy się sprawdzają, ponieważ przewidują one sytuacje tylko w ciągu najbliższego tygodnia. Pomagają one człowiekowi w podejmowaniu decyzji, bo nieczęsto jest tak, że ktoś od razu potrafi wybrać właściwą drogę. Dlatego też powstał horoskop tygodniowy, który jest dość precyzyjny. Zatem jeżeli dana jednostka ludzka ma jakikolwiek problem z podjęciem właściwej dla siebie decyzji i chciałaby jakiejś pomocy, wtedy może zajrzeć do takiego horoskopu. Ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszym świecie z tego typu pomocy korzysta prawie każdy człowiek, mimo że może się nawet do tego przyznawać, ale jest to jednak zupełnie normalne.

Ocena: 5.26 6 (głosów: 59)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl