Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop urodzeniowy 10 GrudniaRaczej zgodny, na rutyne nie mozna narzekac. Dodalabym ryzyko, adrenaline, dazenie do poglebiania wiedzy w roznych dziedzinach - rozlegle, wszechstronne zainteresowania, co nieraz jest klopotliwe w wyznaczeniu celu na na(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop partnerski: Panna - RybyRozumiem Kingo, że Twój partner to panna. Muszę powiedzieć, że to bardzo ciekawe, bo ja, jako panna, tworzę związek z panem rybą i to co opisałaś o swojej pannie dokładnie toczka w toczkę pasuje do mojego pan(...)
  ~kot
 • Horoskop partnerski: Lew - PannaJestem zodiakalną panną z ostatniej dekady, miałam partnera lwa i nadal za nim tęsknię. Związek niezwykle namiętny i rewelacyjny w łóżku, iskrzy jak diabli. Lew bardzo stabilny zarówno w poglądach jak i dzia(...)
  ~kot
 • Horoskop partnerski: Bliźnięta - RybyByłam w związku ja Ryby - on Bliźnięta. Zaiskrzyło od razu, to było bardzo głębokie uczucie, ale po sielance związek okazał się trudny. Wspólne zamieszkanie to raczej pasmo konfliktów i ciągłych problemów(...)
  ~Aga
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Powszechnie w horoskopach tygodniowych zawarte są informacje, które dotyczą zagadnień poszczególnych znaków zodiaku w ciągu jednego tygodnia. Jeśli ktoś chce wiedzieć co się będzie działo w najbliższym tygodniu, to wystarczy, że wybierze z poniższej listy swój znak zodiaku, aby przeczytać prognozę na tydzień. Jest to horoskop ogólny, który dotyczy wszystkich zagadnień. Jeśli chcesz przeczytać bardziej szczegółowy horoskop, wówczas zapraszam do miesięcznego lub rocznego.

W horoskopie tygodniowym można znaleźć informacje z zakresu zdrowia, miłości, finansów czy też innych istotnych zagadnień, które interesują wiele osób. Prognoza na cały tydzień pisana jest w oparciu na interpretacji z kart tarota i anielskich. Mamy nadzieję, że zawarte w nich informacje okażą się cennym wskazówkami. W każdą niedzielę publikujemy horoskop na przyszły tydzień!

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć :

Zazwyczaj horoskopy tego rodzaju tworzone są jak już wcześniej wspomniano na podstawie konstelacji gwiazd, które decydują o tym, co będzie wpływało na życie ludzi spod konkretnych znaków zodiaku. W Naszym serwisie, horoskop tygodniowy opiera się na wróżbie z odpowiednich kart, które mają na celu wskazać drogę osobom dla poszczególnych znaków zodiaku.

Często takie horoskopy się sprawdzają, ponieważ przewidują one sytuacje tylko w ciągu najbliższego tygodnia. Pomagają one człowiekowi w podejmowaniu decyzji, bo nieczęsto jest tak, że ktoś od razu potrafi wybrać właściwą drogę. Dlatego też powstał horoskop tygodniowy, który jest dość precyzyjny. Zatem jeżeli dana jednostka ludzka ma jakikolwiek problem z podjęciem właściwej dla siebie decyzji i chciałaby jakiejś pomocy, wtedy może zajrzeć do takiego horoskopu. Ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszym świecie z tego typu pomocy korzysta prawie każdy człowiek, mimo że może się nawet do tego przyznawać, ale jest to jednak zupełnie normalne.

Ocena: 5.25 6 (głosów: 58)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl