Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop urodzeniowy 1 WrześniaDokładnie tak jest. Zgadza się właściwie wszystko! (...)
  ~Lena
 • Horoskop urodzeniowy 21 WrześniaA moja intuicja nigdy mnie nie zawiodła,,nieraz mam wrażenie że,,,, ktoś mi podpowiada ,,,, lubię rozmawiać z duchami,,, i Man napady odizolowania się od ludzi ,,, a szczególnie.... Jedynaczki tak mają ,,i walcz(...)
  ~Marzenka
 • Horoskop partnerski: Strzelec - Rybyjestem Rybą, zakochałam się 2 razy w Strzelacach, obłęd, cudownie, ale wyczerpująco psychicznie(...)
  ~ada
 • Horoskop urodzeniowy 9 SierpniaMój tygrysek jest bardzo waleczny,drapie i gryzie przy tym,nie umiałabym bez niego żyć,zawsze wyjdzie na swoje.(...)
  ~raczek
 • Horoskop partnerski: Skorpion - WodnikOpis częściowo pokrywa się z moją sytuacją w małżeństwie. Mimo iż czasem wydaje nam się, że jesteśmy niczym ogień i woda, to dobrze jest nam razem :)(...)
  ~Sandra

Horoskop partnerski » Koziorożec

Lista horoskopów:
Koziorożec - Baran

Obecność osoby spod znaku Koziorożca może dobrze wpłynąć na partnera spod znaku Barana, z uwagi na większą odpowiedzialność i dyscyplinę w życiu. Barany wykazują się bardzo wysoką aktywnością w swoim związku, dzięki czemu nie dopuszczają, aby panowała w nim nuda. Razem potrafią stworz (...)

Koziorożec - Bliźnięta

Koziorożce należą do osób rozważnych, które mają sprecyzowane cele w życiu. Często wytrwale dążą do realizacji celów, a w związku potrafią być zdyscyplinowane. Bliźnięta natomiast należą do bardzo towarzyskich osób, z którymi miło spędza się czas. Zazwyczaj to Koziorożec będzie spr (...)

Koziorożec - Byk

Koziorożec niejednokrotnie będzie mógł sprowadzić Byka na ziemię. Z początku mogą odczuwać do siebie dystans, gdyż Byk może prowadzić lekki tryb życia, natomiast Koziorożec będzie się mocno angażować w celu zapewnienia stabilności ich związku. Wielokrotnie Koziorożec może stanowić wzór (...)

Koziorożec - Lew

Przyszłość tego związku stoi pod znakiem zapytania, gdyż ważny będzie tutaj obustronny wkład partnerów, a w szczególności Lwa. Z pewnością to Koziorożec będzie najbardziej aktywny w związku, jeżeli jego celem będzie stworzenie stabilnej i kochającej się rodziny. Potrafią oni bowiem (...)

Koziorożec - Panna

Związek Koziorożca z Panną pozwoli spełnić nawet najskrytsze oczekiwania. Razem potrafią być niezwykle dojrzali emocjonalnie, jak również odpowiedzialnie patrzeć na związek małżeński. Koziorożce wykazują się sporą konsekwencją w dążeniu do zamierzonych celów. Potrafią osiągnąć suk (...)

Koziorożec - Rak

Koziorożec wraz z Rakiem potrafią stworzyć odpowiedzialny i stabilny związek. Koziorożec wyróżnia się wewnętrzną dyscypliną, dlatego jest często odpowiedzialny za losy swojego partnera. Wytrwale dąży do celu. Rak z kolei jest bardzo wrażliwą osobą. Bardzo kojąco wpłynie na Kozior (...)

Koziorożec - Skorpion

Koziorożec należy do osób dość rozważnych i odpowiedzialnych. Zazwyczaj to on będzie podejmować ważne decyzje w związku. Jest ambitny i mądry, jak również wytrwale i konsekwentnie dążący do celu – jego obecność z pewnością wpłynie dobrze na Skorpiona. Zdarza się, że to właśnie Koz (...)

Koziorożec - Koziorożec

Związek dwóch Koziorożców może zostać zbudowany na prawdziwej miłości, szczerości i wzajemnym zaufaniu. Koziorożce to osoby bardzo odpowiedzialne, które każde swoje zadanie traktują bardzo poważnie. W swoim życiu kierują się wewnętrzną mądrością i doświadczeniem. Razem należą do osób (...)

Koziorożec - Wodnik

Związek Koziorożca i Wodnika to połączenie dwóch bardzo mądrych i odpowiedzialnych osób. W ich życiu często dominuje praca, dlatego muszą zwracać większą uwagę na podtrzymywanie relacji partnerskich. Wodnik pragnie mieć poczucie swobody i wolności w związku. Niechętnie podchodzi do wsze (...)

Koziorożec - Ryby

Związek Ryby z Koziorożcem może przeobrazić się w namiętne i wielkie uczucie. Razem potrafią bardzo silnie przeżywać wszystkie porywy i romantyczne chwile w związku. Partner spod znaku Ryby często snuje marzenia o swojej przyszłości – uwielbia wręcz bujać w obłokach. Często można uzna (...)

Koziorożec - Strzelec

Ten związek ma bardzo ciekawe dopasowanie. Koziorożce to osoby dość rozważne i zdyscyplinowane. Potrafią wprowadzić dyscyplinę i zmobilizować partnera – starają się być jednak dość delikatni, aby go do siebie nie zniechęcić. To również osoby dość wytrwałe, które same mogą nie raz stan (...)

Koziorożec - Waga

Koziorożec i Waga to osoby, które wykazują się nieprzeciętną wiedzą i ambicją. To osoby zdyscyplinowane, które potrafią zachować umiar w wielu sprawach. Zazwyczaj nie działają pod wpływem emocji, dlatego wszystko muszą sobie uważnie przemyśleć. Niemal zawsze decyzje, jakie wspólnie po (...)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl