Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus

Horoskop partnerski » Koziorożec

Lista horoskopów:
Koziorożec - Baran

Obecność osoby spod znaku Koziorożca może dobrze wpłynąć na partnera spod znaku Barana, z uwagi na większą odpowiedzialność i dyscyplinę w życiu. Barany wykazują się bardzo wysoką aktywnością w swoim związku, dzięki czemu nie dopuszczają, aby panowała w nim nuda. Razem potrafią stworz (...)

Koziorożec - Bliźnięta

Koziorożce należą do osób rozważnych, które mają sprecyzowane cele w życiu. Często wytrwale dążą do realizacji celów, a w związku potrafią być zdyscyplinowane. Bliźnięta natomiast należą do bardzo towarzyskich osób, z którymi miło spędza się czas. Zazwyczaj to Koziorożec będzie spr (...)

Koziorożec - Byk

Koziorożec niejednokrotnie będzie mógł sprowadzić Byka na ziemię. Z początku mogą odczuwać do siebie dystans, gdyż Byk może prowadzić lekki tryb życia, natomiast Koziorożec będzie się mocno angażować w celu zapewnienia stabilności ich związku. Wielokrotnie Koziorożec może stanowić wzór (...)

Koziorożec - Lew

Przyszłość tego związku stoi pod znakiem zapytania, gdyż ważny będzie tutaj obustronny wkład partnerów, a w szczególności Lwa. Z pewnością to Koziorożec będzie najbardziej aktywny w związku, jeżeli jego celem będzie stworzenie stabilnej i kochającej się rodziny. Potrafią oni bowiem (...)

Koziorożec - Panna

Związek Koziorożca z Panną pozwoli spełnić nawet najskrytsze oczekiwania. Razem potrafią być niezwykle dojrzali emocjonalnie, jak również odpowiedzialnie patrzeć na związek małżeński. Koziorożce wykazują się sporą konsekwencją w dążeniu do zamierzonych celów. Potrafią osiągnąć suk (...)

Koziorożec - Rak

Koziorożec wraz z Rakiem potrafią stworzyć odpowiedzialny i stabilny związek. Koziorożec wyróżnia się wewnętrzną dyscypliną, dlatego jest często odpowiedzialny za losy swojego partnera. Wytrwale dąży do celu. Rak z kolei jest bardzo wrażliwą osobą. Bardzo kojąco wpłynie na Kozior (...)

Koziorożec - Skorpion

Koziorożec należy do osób dość rozważnych i odpowiedzialnych. Zazwyczaj to on będzie podejmować ważne decyzje w związku. Jest ambitny i mądry, jak również wytrwale i konsekwentnie dążący do celu – jego obecność z pewnością wpłynie dobrze na Skorpiona. Zdarza się, że to właśnie Koz (...)

Koziorożec - Koziorożec

Związek dwóch Koziorożców może zostać zbudowany na prawdziwej miłości, szczerości i wzajemnym zaufaniu. Koziorożce to osoby bardzo odpowiedzialne, które każde swoje zadanie traktują bardzo poważnie. W swoim życiu kierują się wewnętrzną mądrością i doświadczeniem. Razem należą do osób (...)

Koziorożec - Wodnik

Związek Koziorożca i Wodnika to połączenie dwóch bardzo mądrych i odpowiedzialnych osób. W ich życiu często dominuje praca, dlatego muszą zwracać większą uwagę na podtrzymywanie relacji partnerskich. Wodnik pragnie mieć poczucie swobody i wolności w związku. Niechętnie podchodzi do wsze (...)

Koziorożec - Ryby

Związek Ryby z Koziorożcem może przeobrazić się w namiętne i wielkie uczucie. Razem potrafią bardzo silnie przeżywać wszystkie porywy i romantyczne chwile w związku. Partner spod znaku Ryby często snuje marzenia o swojej przyszłości – uwielbia wręcz bujać w obłokach. Często można uzna (...)

Koziorożec - Strzelec

Ten związek ma bardzo ciekawe dopasowanie. Koziorożce to osoby dość rozważne i zdyscyplinowane. Potrafią wprowadzić dyscyplinę i zmobilizować partnera – starają się być jednak dość delikatni, aby go do siebie nie zniechęcić. To również osoby dość wytrwałe, które same mogą nie raz stan (...)

Koziorożec - Waga

Koziorożec i Waga to osoby, które wykazują się nieprzeciętną wiedzą i ambicją. To osoby zdyscyplinowane, które potrafią zachować umiar w wielu sprawach. Zazwyczaj nie działają pod wpływem emocji, dlatego wszystko muszą sobie uważnie przemyśleć. Niemal zawsze decyzje, jakie wspólnie po (...)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl