Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop 2014 - LewTo mój czas,czas na zmiany, tkwiłam w beznadziejnym związku 10lat, zniszczył mi moje piękne lata, ale teraz żyje i ten rok będzie rokiem zmian. Do dzieła lwice!!!(...)
  ~aga
 • Horoskop urodzeniowy 17 PaździernikaTak, to życie układa scenariusz. To prawda, ze waga przejmuje się wszystkimi wokół tylko nie sobą, pracowita? to mało powiedziane, pracoholik. Bardzo krotko trwa jej gniew, a jeżeli już to tylko ten, który zran(...)
  ~Janina
 • Horoskop urodzeniowy 11 WrześniaJestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale(...)
  ~Danka
 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

W horoskopie partnerskim zawarte są informacje, które dotyczą tego, czy dane znaki zodiaku do siebie pasują. Osoby zainteresowane po prostu otwierają tego rodzaju horoskop i sprawdzają, czy ich związek jest i będzie taki, jakby sobie to wyobrażali. Często w związkach są wszelkiego rodzaju kłótnie, nieporozumienia i podzielność zdań, przez co prowadzi to do wielu konfliktów między partnerami, które często mogą trwać latami. Wynikać to może z cech charakterów takich ludzi, ale również z tego, spod jakiego znaku zodiaku dana osoba jest. Ciągłe kłótnie i nieporozumienia doprowadzić mogą do zdrad lub rozpadów związków. Dlatego też bardzo ważne jest to, aby dobrze poznać osobę, z którą zamierza się związać. Oczywiście zawsze istnieje jakaś droga kompromisu, która pomoże zażegnać konflikty i zaprowadzić w związku miłość i spełnienie.

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć :

Horoskop partnerski znacznie ułatwia podjęcie decyzji, ponieważ tak jakby porównuje i dopasowuje on do siebie osoby dwóch płci spod różnych lub takich samych znaków zodiaku. Oczywiście jeżeli w takim horoskopie wyjdzie, że dana para nie pasuje do siebie pod względem zodiakalnym, może się nie odzwierciedlać w życiu codziennym, ponieważ często bywa tak, że w związku obie osoby dla swej miłości są w stanie wiele zrobić i jak partnerzy widzą, że coś się złego w ich związku dzieje, że coś jest nie tak, to potrafią ze sobą spokojnie porozmawiać, przeanalizować swoje błędy i różnice zdań. Dzięki temu taki związek może przetrwać. Wymaga to jednak dobrego porozumienia pomiędzy partnerami. Horoskop tego rodzaju jedynie pomaga zobrazować to, jak może wyglądać związek dwóch osób spod danego znaku zodiaku. Dzięki niemu można dostrzec swoje wady i zalety i jeżeli osoby do siebie nie pasują zodiakalnie, poprzez analizę swoich wad i zalet, można zbudować trwały i szczęśliwy związek. Dlatego też taki horoskop jest bardzo przydatny, szczególnie dla osób zakochanych i pragnących miłości.

Ocena: 5.42 6 (głosów: 36)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl