Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop partnerski: Skorpion - RybyJa ryba, partner skorpion...prawie 3 lata w związku i pierwszy raz oboje czujemy się w nim wolni, zrozumienie, pasja, przyjaźń, poświęcenie to główne elementy w naszym związku, spełniamy się oboje. Widać nie (...)
  ~baha
 • Horoskop miłosny: StrzelecZgadzam się, horoskop bardzo trafny, we wszystkim, niby mają szczęście, ale okazuje się, że ani nie ma szczęscia ani w pracy, ani w finansach a w miłości - to pasmo porażek. (...)
  ~KS
 • Znak zodiaku BykNiewiarygodne, ale wszystko się zgadza. Tak jakby to był opis właśnie mojej osoby. Zadziwiające , że cechy naszego otrzymujemy w okresie naszych urodzin.(...)
  ~Lucyna
 • Horoskop urodzeniowy 6 Grudniau mnie też nic a nic się nie zgadza... nie oglądam sportu, na sportowcach wiem tyle, co mówią czasem w tv. Aktywne spędzanie czasu ? Czasami... (...)
  ~Be
 • Horoskop urodzeniowy 18 Lipcazgadza się to, że nie umiemy pracować zespołowo, jesteśmy mega indywidualistami... niestety po ukończonym projekcie zwykle jestem tak wyczerpana, że muszę brać kilka dni wolnego :) (...)
  ~ja :)
SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

W horoskopie partnerskim zawarte są informacje, które dotyczą tego, czy dane znaki zodiaku do siebie pasują. Osoby zainteresowane po prostu otwierają tego rodzaju horoskop i sprawdzają, czy ich związek jest i będzie taki, jakby sobie to wyobrażali. Często w związkach są wszelkiego rodzaju kłótnie, nieporozumienia i podzielność zdań, przez co prowadzi to do wielu konfliktów między partnerami, które często mogą trwać latami. Wynikać to może z cech charakterów takich ludzi, ale również z tego, spod jakiego znaku zodiaku dana osoba jest. Ciągłe kłótnie i nieporozumienia doprowadzić mogą do zdrad lub rozpadów związków. Dlatego też bardzo ważne jest to, aby dobrze poznać osobę, z którą zamierza się związać. Oczywiście zawsze istnieje jakaś droga kompromisu, która pomoże zażegnać konflikty i zaprowadzić w związku miłość i spełnienie.

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć :

Horoskop partnerski znacznie ułatwia podjęcie decyzji, ponieważ tak jakby porównuje i dopasowuje on do siebie osoby dwóch płci spod różnych lub takich samych znaków zodiaku. Oczywiście jeżeli w takim horoskopie wyjdzie, że dana para nie pasuje do siebie pod względem zodiakalnym, może się nie odzwierciedlać w życiu codziennym, ponieważ często bywa tak, że w związku obie osoby dla swej miłości są w stanie wiele zrobić i jak partnerzy widzą, że coś się złego w ich związku dzieje, że coś jest nie tak, to potrafią ze sobą spokojnie porozmawiać, przeanalizować swoje błędy i różnice zdań. Dzięki temu taki związek może przetrwać. Wymaga to jednak dobrego porozumienia pomiędzy partnerami. Horoskop tego rodzaju jedynie pomaga zobrazować to, jak może wyglądać związek dwóch osób spod danego znaku zodiaku. Dzięki niemu można dostrzec swoje wady i zalety i jeżeli osoby do siebie nie pasują zodiakalnie, poprzez analizę swoich wad i zalet, można zbudować trwały i szczęśliwy związek. Dlatego też taki horoskop jest bardzo przydatny, szczególnie dla osób zakochanych i pragnących miłości.

Ocena: 5.42 6 (głosów: 36)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl