Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop partnerski: Rak - LewJa Lew + on Rak = TOTALNA PORAŻKA !!!! jedno i drugie ma swoje racje, które rzadko mają wspólny mianownik. jak się nie pozabijamy to będzie cud. w zgodzie potrafimy żyć tydzień, a trzy w kłótni. Najgorsze jest(...)
  ~Monia
 • Horoskop zawodowy: StrzelecWolny zawod, duza swoboda i brak ograniczen w rozwoju to dla mnie podstawa. Z miejsca pracy jako niewolnika czyjegos widzi mi sie ucieklabym do bardziej niezaleznego w przypadku zamkniecia mozliwosci awansu pionowego. Wi(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop urodzeniowy 10 GrudniaRaczej zgodny, na rutyne nie mozna narzekac. Dodalabym ryzyko, adrenaline, dazenie do poglebiania wiedzy w roznych dziedzinach - rozlegle, wszechstronne zainteresowania, co nieraz jest klopotliwe w wyznaczeniu celu na na(...)
  ~ophiuchus
 • Horoskop partnerski: Panna - RybyRozumiem Kingo, że Twój partner to panna. Muszę powiedzieć, że to bardzo ciekawe, bo ja, jako panna, tworzę związek z panem rybą i to co opisałaś o swojej pannie dokładnie toczka w toczkę pasuje do mojego pan(...)
  ~kot
 • Horoskop partnerski: Lew - PannaJestem zodiakalną panną z ostatniej dekady, miałam partnera lwa i nadal za nim tęsknię. Związek niezwykle namiętny i rewelacyjny w łóżku, iskrzy jak diabli. Lew bardzo stabilny zarówno w poglądach jak i dzia(...)
  ~kot

Horoskop miłosny: Wodnik

Horoskop miłosny dla znaku WodnikOsoby spod znaku Wodnika bardzo wysoko cenią sobie swobodę i wolność w związku. W niektórych przypadkach mogą decydować się na bycie singlem do momentu, aż poznają kogoś, kto będzie mógł ich dobrze zrozumieć i obdarować odwzajemnionym uczuciem. Zwykle nie spieszą się z wejściem w formalny związek - niekiedy przez pewien okres żyją w konkubinacie.
Wodniki to osoby bardzo romantyczne i kochające. Czasem reagują bardzo emocjonalnie na różne zawirowania miłosne. Potrafią niejednokrotnie zaskoczyć swojego partnera swoim ekscentrycznym i oryginalnym podejściem do życia. Muszą niekiedy uważać, gdyż często bywają za bardzo zazdrośni o swoją drugą połówkę. Marzy im się romantyczny i niepowtarzalny związek. Dość często wykazują się także niezwykłą wręcz pomysłowością, dzięki której rzadko dochodzi do uczucia nudy i stagnacji. Wielokrotnie próbują dojść do kompromisu ze swoim partnerem, aby móc znaleźć wspólne wyjście z kłopotów i dobrze się zrozumieć.
Jeżeli Wodnik przezwycięży swoje wady, to może zbudować całkiem udany, silny i długotrwały związek, oparty na miłości i odwzajemnionych uczuciach.

Ona:
Energiczna, pracowita i romantyczna. Zazwyczaj prowadzi aktywny i dynamiczny tryb życia. Często bywa niezależna i ekscentryczna.

On:
Pracowity i twórczy. Swojemu związkowi pragnie zapewnić wszystko, co tylko będzie mógł. Lubi przebywać w towarzystwie ludzi. Jest czuły i delikatny.

Ocena: 5.62 6 (głosów: 31)
Najnowsze komentarze (2):
 • Gosia (25 Marca 2014, godz. 4:36)

  Ja również sądzę, że Wodnik kobieta to wspaniały człowiek w związku. Potrafi kochać szczerze lecz rzadko otrzymuje odwzajemnienie uczuć. Sama byłam w kilku nieudanych związkach. Wiele z siebie dawałam a nawiązkę otrzymywałam. Wodnik jako partner jest bardzo wierny ,a jak coś nie wyjdzie to strasznie z tego powodu. Właśnie się kolejny raz rozstałam bo szczerze kochałam!
   
 • J. (27 Grudnia 2012, godz. 20:21)

  Marzy im się romantyczny i niepowtarzalny związek.
  Wodniki to osoby bardzo romantyczne i kochające.

  Sama prawda :)
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl