Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

 • Horoskop miłosny: StrzelecZgadzam się, horoskop bardzo trafny, we wszystkim, niby mają szczęście, ale okazuje się, że ani nie ma szczęscia ani w pracy, ani w finansach a w miłości - to pasmo porażek. (...)
  ~KS
 • Znak zodiaku BykNiewiarygodne, ale wszystko się zgadza. Tak jakby to był opis właśnie mojej osoby. Zadziwiające , że cechy naszego otrzymujemy w okresie naszych urodzin.(...)
  ~Lucyna
 • Horoskop urodzeniowy 6 Grudniau mnie też nic a nic się nie zgadza... nie oglądam sportu, na sportowcach wiem tyle, co mówią czasem w tv. Aktywne spędzanie czasu ? Czasami... (...)
  ~Be
 • Horoskop urodzeniowy 18 Lipcazgadza się to, że nie umiemy pracować zespołowo, jesteśmy mega indywidualistami... niestety po ukończonym projekcie zwykle jestem tak wyczerpana, że muszę brać kilka dni wolnego :) (...)
  ~ja :)
 • Horoskop urodzeniowy 23 Grudniaurodziłam się 23 grudnia i horoskop urodzeniowy jest zgodny w każdym szcególe , powiedzialabym od A do Z(...)
  ~ewa

Horoskop miłosny: Wodnik

Horoskop miłosny dla znaku WodnikOsoby spod znaku Wodnika bardzo wysoko cenią sobie swobodę i wolność w związku. W niektórych przypadkach mogą decydować się na bycie singlem do momentu, aż poznają kogoś, kto będzie mógł ich dobrze zrozumieć i obdarować odwzajemnionym uczuciem. Zwykle nie spieszą się z wejściem w formalny związek - niekiedy przez pewien okres żyją w konkubinacie.
Wodniki to osoby bardzo romantyczne i kochające. Czasem reagują bardzo emocjonalnie na różne zawirowania miłosne. Potrafią niejednokrotnie zaskoczyć swojego partnera swoim ekscentrycznym i oryginalnym podejściem do życia. Muszą niekiedy uważać, gdyż często bywają za bardzo zazdrośni o swoją drugą połówkę. Marzy im się romantyczny i niepowtarzalny związek. Dość często wykazują się także niezwykłą wręcz pomysłowością, dzięki której rzadko dochodzi do uczucia nudy i stagnacji. Wielokrotnie próbują dojść do kompromisu ze swoim partnerem, aby móc znaleźć wspólne wyjście z kłopotów i dobrze się zrozumieć.
Jeżeli Wodnik przezwycięży swoje wady, to może zbudować całkiem udany, silny i długotrwały związek, oparty na miłości i odwzajemnionych uczuciach.

Ona:
Energiczna, pracowita i romantyczna. Zazwyczaj prowadzi aktywny i dynamiczny tryb życia. Często bywa niezależna i ekscentryczna.

On:
Pracowity i twórczy. Swojemu związkowi pragnie zapewnić wszystko, co tylko będzie mógł. Lubi przebywać w towarzystwie ludzi. Jest czuły i delikatny.

Ocena: 5.62 6 (głosów: 31)
Najnowsze komentarze (2):
 • Gosia (25 Marca 2014, godz. 4:36)

  Ja również sądzę, że Wodnik kobieta to wspaniały człowiek w związku. Potrafi kochać szczerze lecz rzadko otrzymuje odwzajemnienie uczuć. Sama byłam w kilku nieudanych związkach. Wiele z siebie dawałam a nawiązkę otrzymywałam. Wodnik jako partner jest bardzo wierny ,a jak coś nie wyjdzie to strasznie z tego powodu. Właśnie się kolejny raz rozstałam bo szczerze kochałam!
   
 • J. (27 Grudnia 2012, godz. 20:21)

  Marzy im się romantyczny i niepowtarzalny związek.
  Wodniki to osoby bardzo romantyczne i kochające.

  Sama prawda :)
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl