Twój znak zodiaku

Ostatnie komentarze

SalonTajemnic.pl » Horoskop » Horoskop dzienny » Waga - anielski

Horoskop dzienny (23.08) - anielski » Waga

Przesłanie ogólne na dziś:
Horoskop anielski Waga Imię tego anioła oznacza „Bóg uzdrawia”. Pomaga Ci zacząć Twoje życie na nowo, rozwiązując wszelkie problemy z przeszłości i teraźniejszości. Otwiera Cię na zupełnie lepsze i szczęśliwsze życie, w którym spełnią się Twoje marzenia. To największy anielski uzdrowiciel, który leczy Twoje ciało, umysł, duszę i pomaga odciąć się od negatywnych wzorców z przeszłości. Karta mówi, że Twoje życie niebawem ulegnie wielkiej zmianie na lepsze!


Miłość:
Horoskop na miłość Waga Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek. Może to być poznanie nowej miłości, bądź odkrycie piękna w swoim dotychczasowym związku. Gabriel próbuje przekazać Ci cenne informacje, które otworzą Twoje serce na wielkie uczucie.


Zdrowie:
Horoskop na zdrowie Waga Najwyraźniej mogły się pojawić jakieś powody do obaw z Twoim zdrowiem, jednak nie przejmuj się – Archanioł Michał pomaga Ci odnaleźć drogę do światła, uwalniając Cię przede wszystkim z wszelkich lęków, strachu i negatywnych myśli, które mogą przeszkodzić Ci w pełnym wyzdrowieniu. Archanioł przypomina Ci również, że drzemie w Tobie ogromna siła, dlatego nigdy się nie poddawaj!


Finanse i praca:
Horoskop na finanse Waga Anioły światła otulają Cię swoim ciepłym i promiennym blaskiem, dodając Ci otuchy i wsparcia w trudnych sytuacjach finansowych i materialnych. Ich obecność świadczy, że kończy się powoli pewien nieprzyjemny okres (np. zadłużenie, niepowodzenie w pracy). Z czasem zobaczysz, że Twoje finanse zdecydowanie się poprawią. Może się pojawić również ożywienie Twojej firmy, która zacznie powoli przynosić coraz większe zyski.

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2014 - SalonTajemnic.pl